Trailer najnowszego sezonu Gry o Tron już jest!

got

Gra o Tron to jeden z najpopularniejszych i najlepiej zrobionych seriali ostatnich lat. Za nami już 4 sezony tego świetnego widowiska. Czy wyczekujecie z utęsknieniem na kolejny, 5 sezon? Ja na pewno tak! Szczęśliwie w sieci pojawił się trailer nowego sezony Game of Thrones, który daje nam przedsmak tego, co czeka nas już na wiosnę:

Niestety jakoś zwiastuna piątego sezonu Gry o Tron jest mało oficjalna.  Szczęśliwie jest na tyle dobry, że możemy zobaczyć przebitki dalszych losów naszych ulubionych bohaterów. Zapowiada się bardzo smakowicie! Niestety, na premierowy odcinek nowego sezonu będziemy musieli poczekać aż do 12 kwietnia. Zostaje tylko uzbroić się w cierpliwość.

Grafika

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również:

  • fan

    No tak, ale wszyscy się zastanawiamy, czy Martin pociągnie sagę dalej i kiedy? Póki co wydany niedawno ,,Świat lodu i ognia” nie zaspokaja oczekiwań, nie napawa tez optymizmem nowa saga ,,Dzikie karty” Martina. ,,Gra o tron” jest fenomenem. Nie pierwszej już młodości autor gra na zwłokę… ?