Wiedźmin 3 coraz bliżej! Zobaczcie nowe wideo oraz rewelacyjny cosplay

the witcher

Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowa odsłona komputerowej sagi o łowcy potworów zapowiada się rewelacyjnie, przede wszystkim dzięki otwartemu światu, którym uraczył nas CD Projekt RED. Nim jednak ruszymy do sklepów po nowego Wiedźmina, zobaczmy co jeszcze przygotowali dla nas jego twórcy.

Wiedźmin jaki jest, każdy widzi. Jego głównym zadaniem, wbrew nieustannym scenom walk z ludźmi i łóżkowym podbojom, jest poskramianie potworów. Wiedźmin do tego został stworzony, to jest jego cel. I tychże monstrów nie zabraknie nam w The Witcher 3: Wild Hunt. W najnowszym wideo promocyjnym twórcy Wiedźmina przedstawiają swoją pracę nad stworzeniem godnych Wiedźmina bestii, z którymi ten będzie musiał się rozprawić.

 

Jak widać, czeka nas kupa dobrej zabawy w poskramianiu potworów. Nie będzie to jednak bezmyślna sieczka. By skutecznie wykończyć bestię trzeba będzie znaleźć jej słaby punkt i dobrać odpowiednią technikę walki.

Wiedźmin stał się swojego rodzaju fenomenem. Rewelacyjna seria książek napisana przez Andrzeja Sapkowskiego ostatecznie nie została wypromowana na świecie przez filmy czy seriale, ale właśnie przez grę. The Witcher wszedł już do globalnej popkultury, co widać również po tym, że coraz częściej staje się przedmiotem cosplay’ów. By umilić wam oczekiwanie na nowego Wiedźmina zamieszczam świetny cosplay Geralta w wykonaniu Aelirenn.

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: