Wiedźmin 3: Dziki Gon dostanie dwa długie dodatki

Wiedzmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon – jedna z chyba najbardziej oczekiwanych gier na polskim rynku będzie miała dwa duże dodatki. Pierwszy z nich, Serce z Kamienia, będzie dostępne w październiku, a kolejny DLC – Krew i Wino, na początku 2016 roku. Co ważne, oba będą dosyć długie jak na dzisiejsze standardy. Serce z Kamienia ma zapewnić graczom dodatkowe 10 godzin zabawy, natomiast drugi dodatek aż 20!

Zobacz też: Świat gry rusza się, gdy ruszasz się ty – poznaj SUPERQOT, zadziwiający mod do Quake’a

Oba dodatki zawierać będą nowe zadania, treści, broń i wrogów. Tak o ich zawartości piszą sami twórcy gry:

Serca z Kamienia to nowa, dziesięciogodzinna przygoda, która zabierze graczy do serca Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko.

Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna przygoda osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko Wiedźmin.

Oba DLC można już teraz kupić za pośrednictwem sklepu GOG.com. Co oczywiste, skorzystanie z nich nie będzie możliwe aż do wspomnianych terminów. Za pakiet zawierający oba dodatki zapłacić trzeba będzie niecałe 100 złotych. Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do sprzedaży 19 maja.

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: