Will Ferrell i Kristen Wiig w dosyć niecodziennych rolach – zobacz trailer do A Deadly Adoption

A deadly adoption

Will Ferrell i Kristen Wiig w jednym filmie? To musi być komedia, prawda? Zazwyczaj współpraca tej dwójki aktorów komediowych właśnie tak by się skończyła, ale nie tym razem. Para amerykańskich komików zagra tym razem w thrillerze, chociaż prawdopodobnie nie będzie to produkcja całkowicie na serio…

Zobacz też: Stanfordzki eksperyment więzienny znów trafi do kin. Zobacz trailer

Aktorzy zagrali w tworzonym przez stację Lifetime thrillerze A Deadly Adoption, a jego premiera w telewizji odbędzie się już 20 czerwca. Film opowiada historię szczęśliwego małżeństwa, które zaprasza do swojego uroczego domu ciężarną kobietę, która ma im oddać do adopcji swoje nowo narodzone dziecko. Problemy zaczynają się gdy grający głowę rodziny Will Ferell zakochuje się w ponętnej i młodej dziewczynie. Ich zauroczenie będzie główną osią akcji. Trailer filmu wygląda tak:

 

Jak widać, filmowa zapowiedź jest nieco dziwna. Po pierwsze, trudno zachować powagę widząc jak Will Ferell stara się grać normalną, dramatyczną rolę sympatycznego faceta w średnim wieku. Po drugie, film zapowiada się po prostu fatalnie i kiczowato. Po trzecie, obraz powstał na zamówienie Lifetime, stacji która ma opinię miejsca gdzie wyświetla się programy dla gospodyń domowych i znana jest z niezbyt ambitnych produkcji. Wygląda więc na to, że zarówno Ferell i Wiig w porozumieniu z władzami stacji postanowili stworzyć parodię gatunku tak często pokazywanego w Lifetime. Co więcej, premiera filmu zbiegnie się z 25 rocznicą obecności stacji na telewizyjnej antenie.

Musze przyznać, że to niezwykle odważny ruch zarówno ze strony stacji jak i dwójki znanych i lubianych aktorów komediowych. Możliwe też, że trailer filmu jest tylko zmontowany w taki sposób, by udawać dramat, a tak naprawdę będzie najzwyklejszą komedią. Jak będzie naprawdę? Czy zamiast thrillera otrzymamy parodię kiczowatych filmów dla znudzonych życiem gospodyń domowych? Najlepiej będzie jeśli przekonacie się sami – stacja Lifetime działa także w Polsce, chociaż w ich programie telewizyjnym na najbliższy tydzień nie znalazłem informacji o premierze filmu. Kto wie, może jednak pojawi się w stacji.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: