Wyciekł trailer do 6 sezonu The Walking Dead!

Zombie - The Walking Dead

Trailer został pokazany prawdopodobnie podczas zamkniętej projekcji podczas trwających właśnie w San Diego targów Comic Con. Zapraszam do obejrzenia, dopóki film znajduje się w sieci!

Jakość nie jest niestety najlepsza, ale to pierwszy tego typu materiał, który trafił do sieci. Nie wiadomo jak długo trzeba będzie czekać na oficjalne wideo promocyjne.

Jak widać kolejny sezon nie zaskoczy niczym fanów serialu. Wciąż będzie dużo emocji, walki i flaków. Na pierwsze miejsce wysunie się konflikt pomiędzy Rickiem, a jego starym przyjacielem, Morganem. Serial w ten sposób już prawie całkowicie odchodzi już od treści zawartych w komiksach The Walking Dead.

Premiera nowego sezonu dopiero na jesień, 11 października.

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również:

  • Ka Ta

    Najlepszy prezent na urodziny nowy sezon „The Walking Dead”