Zach Galifianakis w skoku na wielką kasę – zobaczcie trailer do Masterminds

Zobacz trailer do Masterminds

Zach Galifianakis  to przesympatyczny aktor i trzeba przyznać, że w swojej kategorii (aktorów komediowych) jest naprawdę świetny. Tego lata do kin wejdzie kolejna komedia z tym niechlujnym brodaczem w roli głównej. Masterminds zapowiada się naprawdę interesująco, o ile oczywiście nie macie nic przeciwko głupkowatym gagom i niewybrednym żartom.

W filmie towarzystwa dotrzymywać mu będą Kristen Wiig oraz Owen Wilson. To powinno was trochę naprowadzić co do rodzaju humoru jaki dominował będzie w tej produkcji. Fabuła jest luźno oparta o prawdziwe wydarzenia – w 1997 roku w miejscowości Charlotte dokonano największego napadu rabunkowego w historii Stanów Zjednoczonych. Ze skarbca firmy Loomis Fargo skradziono ponad 17 milionów dolarów. Przestępców udało się schwytać, odzyskano też 95% skradzionej kwoty. W napad zamieszanych było 24 osoby, a mózgiem całej operacji był strażnik opiekujący się sejfem wspomnianej firmy. W tę właśnie postać wcieli się Zach Galifianakis . Rzućcie okiem na trailer:

Wygląda na to, że Masterminds może zaoferować nam naprawdę sporą dawkę humoru. Pod warunkiem jednak, ze twórcy filmu nie pokazali wszystkich najzabawniejszych momentów w zapowiedzi, jak to często bywa.

Na pewno będę czekał na ten film, bo od dawna nie widziałem żadnej współczesnej, ciekawej i co najważniejsze zabawnej komedii. Nie spodziewam się żadnych fajerwerków, ale przynajmniej obrazu, który nie wywoła u mnie poczucia zażenowania słabymi żartami i wtórnością. Obym się nie zawiódł tym razem!

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: