Znamy już datę premiery Z Archiwum X!

the xfiles

Ponad miesiąc temu marzenie fanów Z Archiwum X spełniło się: oficjalnie potwierdzono nowy sezon kultowego serialu. Teraz mamy dla was jeszcze lepszą wiadomość. Nareszcie wiadomo, kiedy The X-Files zawita na ekrany naszych telewizorów. Szykujcie kalendarze!

Zobacz też: Z Archiwum X powraca!

Według oficjalnej informacji nowy sezon Z Archiwum X będzie miał swoją premierę 24 stycznia 2016 roku! Choć oznacza to, że będziemy musieli poczekać jeszcze ponad pół roku, nim z popcornem i nadzieją zasiądziemy do oglądania nowych przygód agentów FBI poszukujących pozaziemskiego życia, to trudno jest nie cieszyć się tą nowiną.

Ponad 13 lat fani serialu czekali na tę wiadomość. Nowa odsłona The X-Files będzie miała na razie tylko 6 odcinków. Na ekranie zobaczymy dobrze nam znanych aktorów: Davida Duchovny’ego i Gillian Anderson. Co więcej, w serialu będziemy mieli okazję zobaczyć również Mitchela Pileggiego, który wcieli się ponownie w rolę Waltera Skinnera. Do serialu ma podobno wrócić również William B. Davis, który odtwarzał rolę The Smoking Mana.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak czekać na premierowy odcinek nowej serii The X-Files i żyć nadzieją, że serial wróci w dobrym stylu. Trzymam za to kciuki!

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: