Znudzeni Bondem? Sprawdźcie The Man from the U.N.C.L.E

The Man from the U.N.C.L.EThe Man from the U.N.C.L.E to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają kino akcji i historie szpiegowskie. Film, którego premiera zapowiedziana jest na sierpień, opowiada o specjalnej grupie agentów CIA i KGB powstałej po to, by powstrzymać międzynarodową szajkę przestępców. Reżyserią zajął się Guy Ritchie, więc możemy być spokojni o jakość produkcji. Ten facet po prostu wie, jak zrobić porządny film akcji.

Jak widać film powinien dostarczyć nam olbrzymie ilości strzelanin, pościgów i bijatyk. Co więcej, akcja dzieje się w latach 60-tych, więc widok jeżdżących po ulicach Trabantów nie powinien nikogo dziwić. Muszę przyznać, że nadaje to tej produkcji dodatkowego smaczku.

The Man from the U.N.C.L.E powstał na podstawie serialu o tym samym tytule. Oryginał wyświetlany był w amerykańskiej telewizji od 1964 do 1968 roku. Co ciekawe, w jego powstawaniu brał udział Ian Fleming, twórca książek o Jamesie Bondzie.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: