Zobacz nowy, krwawy teaser do serialu Ash vs Evil Dead!

Evil Dead

Nie wiem czy już wiecie, ale w tym roku premierę będzie miał serial oparty o historię, jaką mogliście poznać w filmach z serii Evil Dead (Martwe Zło). Nazywa się Ash vs Evil Dead i będzie opowiadał historię głównego bohatera oryginalnego filmu, zaś akcja dziać się będzie 30 lat po wydarzeniach które miały miejsce w kinowym pierwowzorze.

Zobacz też:Rocky Horror Picture Show powróci po ponad 40 latach

To produkcja o tyle ciekawa, że powracają do niej zarówno Bruce Campbell, czyli odtwórca głównej roli w Evil Dead, jak i Sami Raimi, reżyser kultowych obrazów. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków i pojawi się w amerykańskiej telewizji na jesień. Możecie sobie nieco osłodzić czekanie oglądając drugi już teaser serialu:

Widać po tej zapowiedzi, że w serialu na pewno nie zabraknie czarnego humoru oraz hektolitrów krwi bryzgającej we wszystkich możliwych kierunkach. Cieszy mnie też fakt, że w Ash vs Evil Dead zobaczymy odtwórcę roli Asha, czyli Bruca Campbella. Trudno byłoby mi wyobrazić sobie kogoś innego na jego miejscu. Sami Raimi będzie reżyserem tylko pierwszego odcinka, później serial trafi w ręce innych autorów. Oprócz tego wiemy jeszcze, że każdy epizod będzie trwał 3o minut, co wydaje się trochę zaskakujące. To format zbliżony raczej do komedii, niż rozbudowanych produkcji w stylu The Walking Dead czy Gry o Tron. Jednak z drugiej strony, nie oczekuję, że fabuła będzie specjalnie rozbudowany czy ambitna. W zasadzie oczekuję tylko tego, że Ash odświeży sobie w pamięci jak obsługiwać piłę mechaniczną i zrobi porządek z demonami!

Źródło

zdjęcie

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: