Zobacz pierwszy teaser do Fear The Walking Dead – spin offu The Walking Dead

the-walking-dead

W sieci pojawił się już pierwsza, krótka filmowa zapowiedź nowego serialu powiązanego ze światem The Walking Dead. Jak już wiadomo, spin off nazywać się będzie Fear The Walking Dead. Krótką zajawkę nowego serialu zaprezentowano wczoraj w amerykańskiej stacji AMC podczas wyświetlania finałowego odcinka piątego sezonu Żywych Trupów.

Oto krótki teaser:

Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że Fear The Walking Dead opowiadać będzie o początku rozprzestrzeniania się wirusa, a miejsce akcji osadzone będzie w Los Angeles. To świetna wiadomość, zważywszy na to, że ani w komiksie ani w serialu Żywe Trupy ten wątek prawie nie istnieje. Znamy jedynie szczątki informacji, które pochodzą od bohaterów z komiksowego i telewizyjnego The Walking Dead.

Ciekawi mnie czy w nowym serialu pojawią się wskazówki co do tego jak pokonać wirusa zombie i czy informacje ze spin offa odbiją się w jakiś sposób na fabule i przygodach bohaterów z TWD. Być może wątki z obu produkcji połączą się w jakiś sposób w kolejnych sezonach Żywych Trupów.  Jeśli mieliście okazję czytać komiksy tej serii to wiecie, że serial nie jest specjalnie wierny oryginalnym, „obrazkowym” wydaniom tej historii. Pozostawia to autorom telewizyjnego The Walking Dead spore pole do popisu.

Fear The Walking Dead (czy tylko mi się wydaje, że ta nazwa jest nieco słaba?) będzie miał premierę późnym latem tego roku.

Źródło

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: