Zobacz: pierwszy trailer do The Maze Runner: The Scorch Trials

Mazer Runner 2

The Maze Runner (Więzień Labiryntu) zaskoczył mnie bardzo, ale w negatywny sposób. Miałem nadzieję na coś więcej niż przygodową bajeczkę dla dorastających chłopców, a zaserwowano nam dziecinną i naiwną wersję Hunger Games. W dodatku bez Jennifer Lawrence … Mimo ciekawego scenariusza i całkiem sporego potencjału film zawiódł mnie całkowicie. Jednak, istnieje szansa na to, że druga część filmu The Scorch Trials, wprowadzi do serii nieco więcej dystopijnego mięcha. Przynajmniej taką mam nadzieję, po obejrzeniu trailera.

The Maze Runner: The Scorch Trials to dalsza część przygód młodych bohaterów, którzy jak się zdaje są pionkami w jakiejś niejasnej, skomplikowanej grze. Druga część Więźnia Labiryntu zapowiada się na całkiem niezłe kino akcji w post-apokaliptycznym stylu. Jednak podchodzę do tego raczej sceptycznie, bo podobne, dobre przeczucia miałem co do The Maze Runner. Poczekam więc grzecznie do września, pójdę do kina i na własne oczy przekonam się czy twórcy i aktorzy ponownie nie popsuli dobrego pomysłu. Wy tymczasem zobaczcie pierwszy, oficjalny trailer The Maze Runner: The Scorch Trials:

No i jak się wam podoba?

Zdjęcie

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: