Zobacz pierwszy trailer nowego Z Archiwum X

Z Archiwum X

Do sieci właśnie trafiły dwie zapowiedzi nowego sezonu The X Files. Zadziwiają głównie dlatego, że są strasznie … nowoczesne w porównaniu do tego co pamiętamy z serialu jaki lubiliśmy w latach 90-tych. Bohaterowie korzystają ze smartfonów, po niebie latają drony, a Mulder i Scully doczekali się całego zestawu zmarszczek na swoich twarzach. Cała reszta się jednak zgadza: jest wojskowa tajemnica, starzy znajomi i wrogowie, po podłodze zaś poniewiera się porwany plakat „I want to believe„…

Zobacz też: Retro wirusy – co straszyło użytkowników komputerów w latach 90-tych?

Oba trailery są dosyć słabej jakości, co oznacza, że prawdopodobnie dostały się do sieci w wyniku przecieku i mogą w każdym momencie zniknąć z internetu. Oglądajcie więc zanim znikną w tajemniczych okolicznościach:

https://www.youtube.com/watch?t=8&v=kteho5bgxLI

https://www.youtube.com/watch?t=34&v=v1K0e2Juvf0

Jak się wam podoba? Moim zdaniem stylistyka jest wierna tej oryginalnej, ale sam jeszcze nie wiem czy mi się to podoba czy nie. Czekam więc z niecierpliwością na więcej materiałów. Premiera Z Archiwum X już w styczniu 2016 roku.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: