Zobacz trailer do ostatniego filmu z Robinem Williamsem i jego niecodzienną rolę…

Robin Williams

Absolutely Anything to ostatni film w którym wystąpił jeden z najbardziej cenionych aktorów komediowych ostatnich lat – Robin Williams. Obraz ten będzie miał swoją premierę dopiero w sierpniu i chociaż zmarły w ubiegłym roku komik wziął udział w tej produkcji, to i tak nie zobaczymy jego twarzy dużym ekranie. Wszystko dlatego, że Williams użyczył w filmie głosu … psu głównego bohatera, Dennisowi.

Zobacz też: Nowy trailer Ted 2 daje nadzieję, że w końcu będę ryczał ze śmiechu na komedii

Sam film zapowiada się raczej jako słaba i niezbyt oryginalna komedia – główny bohater to zwykły śmiertelnik, który niespodziewanie zyskuje moc spełniania wszystkich swoich zachcianek. Podobną historię znamy już z Bruce Wszechmogący z Jimem Careyem. Jednak ten film obsadę ma naprawdę świetną, szczególnie jeśli chodzi o … dubbing. Wśród znanych aktorów, którzy użyczyli swojego głosu w Absolutely Anything są, oprócz Robina Williams, między innymi Terry Gilliam, John Cleese, Eric Idle, Michael PalinTerry Jones, czyli ekipa Monty Python. Brzmi imponująco, ale czy film się spodoba? Oceńcie sami:

W produkcji tej zobaczymy też grającego główną rolę Simona Pegga, który powoli zaczyna tracić moją sympatię, grając mało śmieszne role w niezbyt zabawnych komediach. Film ten jednak na pewno odniesie sukces, przynajmniej kasowy. Mając w obsadzie ludzi z Monty Pythona i Robina Williamsa nie może być inaczej…

 

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również: