Zobaczcie nowy trailer do Terminator Genisys

terminator

Ach, któż nie lubi kultowej serii Terminator. Ludzie kontra maszyny, koniec świata, Skynet oraz Arnold Schwarzenegger, którego aktorski dar doskonale pasuje do roli robota-strażnika. Po sporym niesmaku, jaki pozostawił po sobie Terminator: Ocalenie, pora powrócić do korzeni.

Zobacz też: Cyrk na kółkach – recenzja Mad Max: Fury Road

Piąta cześć Terminatora: Genisys zapowiada powrót do starych, dobrych czasów. Znów w przeszłość zostaje wysłany strażnik, tym razem jednak by chronić matkę przyszłego zbawcy ludzkości. Jednak po drodze coś się psuje i okazuje się, że przeszłość nie jest taka, jak być powinna. No i teraz zaczyna się frajda. Ale o tym przekonacie się 1 lipca, gdy film wejdzie do polskich kin, lub nieco wcześniej, bo swoją premierę na świecie będzie miał już 25 czerwca.

Na ekranie zobaczymy nieśmiertelnego Arnolda Schwarzeneggera, który ostatnio głównie jeździ swoim czołgiem, wysadza różne rzeczy i gra w kolejnych częściach Niezniszczalnych. Jednak i tak nieźle się prezentuje jako Terminator, zobaczcie sami:

 

Jak widać, czeka nas sporo akcji, wybuchów, Arnolda, zabijania, Arnolda i robotów. Będzie się działo, choć drżę o to, czy piąta odsłona Terminatora utrzyma poziom rewelacyjnych dwóch pierwszych części, czy raczej pogrąży się jak dwie ostatnie.

A na deser wcześniejsze zwiastuny do Terminator Genisys:

 

Kamil Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Zobacz również: