Zombie zimową porą – zobacz pierwszy trailer Extinction

Extinction

Jeśli narzekacie na brak dobrych filmów o zombie i z utęsknieniem czekacie na rozpoczęcie nowego sezonu The Walking Dead, to mam dla was coś ciekawego. Extinction to obraz, który zabierze widzów do mroźnego, pustego i mało sympatycznego świata przyszłości opanowanego przez martwe trupy. Zapowiada się całkiem sprawny survival horror z tabunami truposzy w tle.

Zobacz też: Zobacz nowy, krwawy teaser do serialu Ash vs Evil Dead!

W Extinction poznamy małą grupkę osób, które próbują przetrwać apokalipsę zombie. Ku ich zaskoczeniu, wszystko wskazuje na to, że z powodu panującej od dawna mroźnej zimy żywe trupy wymarły lub wyniosły się z ich miasteczka. Niestety dla nich, bardzo szybko przekonają się o tym, że rzeczywistość nie jest dla nich aż tak łaskawa… Oto trailer:

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest raczej mało znany Miguel Ángel Vivas. Jedną z głównych ról w Extinction zagra dobrze znany z serialu Lost Matthew Fox.

Paweł Kański

Jestem internetowym zwierzem i jednocześnie łowcą LOL contentu, niepoprawnym fanbojem Twin Peaks i pankiem-weganinem. Uwielbiam nieszablonowe, dziwne kino i literaturę faktu. Dla "internetsów" piszę od kilku lat, głównie poruszając się w tematach technologiczno-sieciowych, ale zawsze ciągnęło mnie także w inne, mniej zbadane rejony. Na Culture Geeks mam nadzieję je spenetrować.

Zobacz również:

  • Ka Ta

    tzn że będzie nowy sezon Walking Dead ?